Stryker jest jedną z wiodących firm na rynku innowacyjnych technologii medycznych, dążącą wraz ze swoimi klientami do ulepszania poziomu ochrony zdrowia na świecie.

Firma oferuje szereg rozwiązań z zakresu ortopedii rekonstrukcyjnej, traumatologicznej, chirurgii endoskopowej, a także neurochirurgii, ratownictwa medycznego oraz wyposażenia bloku operacyjnego w zintegrowane sale operacyjne.  Pacjenci pokładają nadzieję w doświadczeniu prowadzących ich specjalistów, jak również produktach, które mogą wspomóc odnowę funkcji życiowych i przywrócić ich do codziennych aktywności.

Firma poprzez inwestowanie w innowacyjne rozwiązania technologiczne min. robotykę Mako, implanty produkowane w technologii laserowej 3D (Tritanium), lata obserwacji branży pozwala utrzymać i  prowadzić dalszą ekspansję produktów oraz usług Stryker w ponad 100 państwach na świecie. W firmie Stryker jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

Szczegóły na temat produktów i firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, do zapoznania z którą zapraszamy: www.stryker.com

Stryker Polska Sp. z o.o.

Ul. Poleczki 35

02-822 Warszawa, Polska

Tel. +48 22 429 55 50, email: contactpolska@stryker.com